تور اروپاتور اروپا10102222334455667788991111دور دنیادور دنیا

گروه تورهای نوین برگزار کننده تورهای خارجی و داخلی در 30 استان کشور

گروه تورهای نوین برگزار کننده تورهای خارجی و داخلی در 30 استان کشور

بسیاری از ما در زندگی خود از کلمه توریست و توریسم استفاده کرده ایم ولی تعریف آنچه که دقیقا به توریسم گفته می شود می تواند دشوار باشد. گردشگری یا توریسم، صنعتی پویا و رقابتی است که نیاز به این توانایی دارد تا به طور ثابت با نیازها و امیال در حال تغییر مشتریان سازگار شوند چون رضایت، امنیت و لذت مشتری به طور ویژه ای نقطه تمرکز تجارت توریسم است.

  

آژانس برگزار کننده تورهای ایرانگردی مجری اصلی ( آژانس مادر) آشاسیر پارس

 

گروه تورهای نوین  با شناخت از این پویایی ، رقابت وامیال در حال تغییر مشتریان و با کمک ا ز ایزد منان به اتکا و بکارگیری از کارکنان و مدیران حرفه ای و با تجربه در این صنعت توانسته است تا به حال تورهای خارجی در سراسر دنیا از جمله ( آسیا،اروپا،آفریقا و آمریکای جنوبی ) را برگزار می نماید و همچنین تورهای داخلی (سرعین،همدان،نمک آبرود،رامسر،تورشیراز ،تور سنندج ،تور تبریز ،تور ارومیه ، آستارا ، اردبیل ،گردنه حیران،بجنورد.و غیره ) را به عنوان تنها مجری تورهای دارخلی در 30 استان کشور اجرا نماید . (جهت اطلاعات تکمیلی کلیک کنید )


به امید دیدار دوباره شما و سفری شاد و به یاد ماندنی


یكشنبه 24 تیر 1403
ورود آژانس‏های همکار
رمز خود را فراموش كرده‌ام
http://www.irantouronline.ir/registration.aspx
http://www.subscribepage.com/u6d8y8

تمامی کالا و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.